sparza

8 причин для вживання спаржевої квасолі

Завдяки багатому вмісту вітамінів і мінералів спаржева квасоля приносить багато користі організму людини. У порівнянні з лущильний квасолею стручкова не так багата білком, але має в складі набагато більше вітамінів, ніж будь-яка інша. 

1.Квасоля спаржева містить в своєму складі вітаміни (А, В, С, Е), мінерали і мікроелементи (залізо, калій, кальцій, цинк, магній і ін.), a також фолієву кислоту. Такий склад робить квасоля не тільки смачним, але і вкрай корисним дієтичним продуктом. Харчова цінність її становить всього 47 ккал на 100 г: 2,8 г білків, 0,4 г жирів, 8,4 г вуглеводів. 

2.Стручкова квасоля містить менше клітковини, ніж інші бобові культури, завдяки чому швидко і легко засвоюється.

3.За рахунок комбінованої дії фолієвої кислоти, магнію і калію вона допомагає запобігти виникненню інфаркту. 

4.Продукт сприяє швидкому відновленню організму під час ГРВІ та ревматизму. 

5.Завдяки високому вмісту заліза, яке сприяє утворенню еритроцитів, овоч рекомендований до вживання під час анемії.

6.Має благотворний вплив на роботу нервової системи.

7. Показано вживання такої квасолі і людям, хворим на цукровий діабет. У складі овочу присутній аргінін, який діє як інсулін, знижуючи рівень цукру в крові. 

8.Хороший сечогінний засіб - ось ще, чим корисна квасоля спаржева. Вона виводить зайві солі і рідину з організму, допомагаючи здолати подагру і сечокам'яну хворобу.

Вживання спаржевої квасолі переважно приносить користь і надає сприятливу дію на організм, проте продукт може завдати шкоди деяким людям. Не можна вживати квасолю тим, у кого загострення хронічного гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, а також при коліті, холециститі. Не рекомендується зловживати квасолею людям похилого віку, які мають проблеми з роботою кишечника.